Національна академія наук України Київський університет права

Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ в умовах карантину: оптимізуємо дистанційну освіту

14 Травня, 2020

1

   В умовах протидії поширенню нової коронавірусної інфекції кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ забезпечує реалізацію освітнього процесу з використанням дистанційних освітніх технологій, адже пріоритетним завданням Київського університету права НАН України є турбота про здоров’я і благополуччя здобувачів вищої освіти і співробітників при збереженні високої якості надання освітніх послуг. 
   Одним з найпопулярніших інструментів освіти під час карантину стали онлайн-конференції, організовані в програмі Zoom, які викладачі кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства проводять відповідно до розкладу занять. Кафедрою підготовлено комплекс навчальних курсів, що застосовуються для навчання в дистанційному режимі, адже карантин – не привід для порушення безперервного процесу навчання.
   На кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства викладаються такі основні дисципліни: міжнародне публічне право, міжнародне приватне право, порівняльне правознавство, європейське право, тощо.


   До завдань кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства входить:

     1) фундаментальна теоретична підготовка студентів в області міжнародного права;


   2) навчання практичним навичкам по вирішенню міжнародних суперечок і захисту публічних і приватних інтересів міжнародно-правових суб’єктів, а також орієнтування здобувачів вищої освіти в міжнародній правовій, політичній, економічній обстановці та інших процесах світової спільноти;


   3) набуття навичок публічного виступу, умінь аналізувати і розуміти доктринальні і нормативні джерела міжнародно-правового характеру.

   Здобувачі вищої освіти активно беруть участь в міжнародних конкурсах. Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ здійснює підготовку до наступних конкурсів з міжнародного права: 

   – Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Корецького;

   – Міжнародного конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессопа;

   – Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу при Європейській арбітражній палаті. 
   Здобувачі вищої освіти КУП НАНУ займають провідні місця у зазначених змаганнях, зокрема команда КУП НАНУ у 2018 році здобула перше місце Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу при Європейській арбітражній палаті. 


   Знання та навички, набуті за роки навчання на спеціальності міжнародне право дозволяють здобувачам вищої освіти КУП НАНУ працевлаштовуватись у провідних іноземних та вітчизняних юридичних фірмах, міжнародних організаціях, державному секторі, наукових установах, вищих навчальних закладах, тощо. Випускники кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства  займають гідні посади та є затребуваними спеціалістами на сучасному ринку праці. 


   До речі, в цьому році поступити до КУП НАНУ можна буде шляхом дистанційного подання документів. 


ТОЖ ЧЕКАЄМО НА НАВЧАННЯ  ТИХ АБІТУРЄНТІВ, ЯКІ МРІЮТЬ СТАТИ ДИПЛОМАТАМИ!


Кафедра міжнародного права та порівняльного


правознавства КУП НАНУ