Колектив КУП НАН України вітає з Днем народження Почесного ректора КУП НАНУ Шемшученка Ю.С.

14 Грудня, 2021

14 грудня 2021 року колектив Київського університету права НАН України привітав Почесного ректора КУП НАН України, доктора юридичних наук, професора, академіка НАН України, академіка НАПрН України Шемшученка Юрія Сергійовича з днем народження та з отриманням високої державної нагороди  Ордена Ярослава Мудрого І ступеня (Указ Президента України № 607/2021) за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України!

Коротка біографічна довідка академіка Ю.С. Шемшученка

Шемшученко Юрій Сергійович  народився 14 грудня 1935 р. у м. Глухові Чернігівської (нині Сумської) обл. у сім’ї робітника. Директор Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України (1988-2021 рр.), доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік Академії правових наук України, Почесний громадянин Глухова.

Ім’я Юрія Шемшученка стоїть у витоків утвореного ним унікального навчального закладу, яким є Київський університет права Національної академії наук України (1995 р.). Вчений протягом 10 років був ректором Університету, під його керівництвом було налагоджено видання академічних підручників з різних галузей права, він є головним редактором «Часопису Київського університету права».

Юрій Сергійович Шемшученко відзначається широким кругозором і почуттям нового, прогресивного. Він є людиною працьовитою, толерантною й демократичною. Свій День народження вчений зустрічає сповнений енергії і нових творчих задумів.

Колектив щиро дякує Юрія Сергійовича за багаторічну підтримку КУП НАН України, вагомий внесок у розвиток правової держави, юридичної науки, формування нової генерації наукової еліти! Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання нехай додають життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!