Команда Київського університету права НАН України посіла 1 місце на «Моделі ООН 2023»

28 Листопада, 2023

25 листопада 2023 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано та проведено Всеукраїнське модельне засідання Організації Об’єднаних Націй «Модель ООН 2023», присвячене захисту прав людини в сучасності. Активну участь у заході взяла команда Київського університету права НАН України, яка представляла делегацію від України. За перше місце разом із нашими представниками змагалися здобувачі Київського національного універиситету імені Тараса Шевченка (Грузія), Львівського національного університету імені Івана Франка  (КНР) та Чернівецького національного університет імені Юрія Федьковича (США).

Із вітальним словом до учасників звернулись представники влади та консульських установ: заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк та Почесний консул Австрії в Чернівцях Людмила Осачук. Декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор Віталій Вдовічен привітав учасників заходу та наголосив на актуальності вивчення особливостей функціонування таких міжнародних інституцій як Організація Об’єднаних Націй.

Від Київського університету права НАН України виступили:

Капітанка команди — Майорова Анастасія, здобувачка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Міжнародне право»;

Жаркова Анастасія, здобувачка 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Право»;

Вілінська Олександра, здобувачка 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Право»;

Гета Євген, здобувач 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Міжнародне право»;

Скуратовська Анастасія, здобувачка 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Право».

За результатами модельного засідання перше місце посіла команда Київського університету права НАН України. Здобувачів нагородили сертифікатом про перемогу в «Моделі ООН 2023», особистими подяками для кожного учасника та галузевою літературою з міжнародного права, що допоможе в підготовці до наступного модельного засідання, уже неофіційно анонсованого організаторами заходу. Також капітанка команди Анастасія Майорова отримала персональну за ораторські  здібності.

Після нагородження на всіх учасників модельного засідання чекав ще один сюрприз — екскурсія головним корпусом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У процесі знайомства з історією університету, учасники команди від Київського університету права НАН України мали нагоду ближче поспілкуватися з представниками студентського парламенту юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича з приводу майбутніх планів на співпрацю.

Підготовка та безпосередня участь у даному заході стали чудовою перевіркою дослідницьких, ораторських і дипломатичних здібностей здобувачів, які виявили бажання долучитися до складу команди. На думку студентів, подібні міжуніверситетські івенти сприяють обміну досвідом і налагодження зв’язків між молодими правниками з усієї України.

Прес-Центр КУП НАНУ