Круглий стіл з підпрємницького права

21 Травня, 2009

20 травня 2009 року на кафедрі підприємницького права відбулося засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми правового забезпечення підприємницької діяльності». На цьому засіданні відбувся круглий стіл викладачів та студентів КУП НАН України з проблем правового регулювання акціонерних товариств. Під час засідання у формі дискусії обговорювалися питання про поняття приватних та публічних акціонерних товариств; про правовий статус ВАТ і ЗАТ у зв’язку з прийняттям Закону України «Про акціонерні товариства». Крім того, на круглому столі піднімалися питання, яким чином Закон України «Про акціонерні товариства» вплине на розповсюдження останнім часом такого явища, як рейдерство та які переваги та недоліки нового Закону вцілому.