КУП НАН України підписав меморандум про співпрацю з Середземноморським університетом в м. Подгорица (Чорногорія)

29 Січня, 2021

З метою розширення міжнародних та партнерських зв’язків 29 січня 2021 р. Київський університет права НАН України підписав Меморандум про співпрацю з Середземноморським університетом в м. Подгорица (Чорногорія).

Середземноморський університет є приватним вищим навчальним закладом, який був заснований у 2006 р. в столиці Чорногорії м. Подгориці. Цей університет здійснює підготовку студентів за багатьма спеціальностями, зокрема, готує кваліфікованих юристів в галузі кримінального та комерційного права.

Меморандум було підписано під час візиту до КУП НАН України повноважного посла України у Чорногорії (2008-2014рр.) Слюсаренко Оксани Олександрівни та надзвичайного та повноважного посла України у Швейцарії (2008-2014 рр.) Ігоря Юрійовича Діра.

Участь у зустрічі з гостями КУП НАНУ взяли ректор, професор Ю.Л. Бошицький, проректор з навчально-методичної та наукової роботи КУП НАНУ О.О. Хорватова, проректор з господарської роботи А.І. Вільчинська, вчений секретар К.С. Лісова, завідувач кафедри кримінального права та процесу О.І. Савка, завідувач Науковою бібліотекою Т.Ю. Ярошевська та інші співробітники університету.

Під час зустрічі були проведені переговори про взаємовигідні відносини у сфері освіти і науки Київського університету права НАН України та Середземноморського університету (Чорногорія). Запланована співпраця у таких напрямках:

• проведення майстер-класів із залученням відомих науковців та практиків Чорногорії та України;
  • організація та проведення спільних науково-практичних конференцій;
  • залучення студентів обох країн до спільних магістерських програм;
  • створення спільної освітньої платформи онлайн;
  • міжнародне стажування, підвищення кваліфікації викладачів в рамках співпраці обох університетів;
  • організація та проведення спільних літніх шкіл з міжнародного права;
  • обмін науковою та художньою літературою.

Меморандум підписали ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький та повноважний посол України у Чорногорії (2008-2014 рр.), віце-президент Українського національного комітету ІСС (International Chamber of Commerce) в Балканському регіоні О.О. Слюсаренко, яка виступила представником Середземноморського університету в м. Подгорица.

Сторони висловили надію на плідну та успішну реалізацію всіх запланованих проектів в найближчий час, наголосивши на тому, що коли є бажання, з’являться можливості.

Прес-центр КУП НАНУ