КУП НАН України поглиблює співпрацю з науковцями Словацької Республіки

20 Березня, 2024

19 березня 2024 року гостем Київського університету права НАН України був словацький друг і партнер КУП НАНУ Йозеф Затько.

Йозеф Затько президент Європейського інституту безперервної освіти (EIDV, www.eidv.eu); засновник Східноєвропейської агенції розвитку (EEDA, www.eeda.sk); президент та засновник Асоціації піротехніків Словаччини; засновник і президент міжнародної організації по боротьбі з організованою злочинністю та тероризмом в Словаччині; співзасновник громадської організації «Україно-Словацький центр співпраці» (Україна, Львів); член міжнародної поліцейської асоціації (IPA); засновник фірми «EUROELITE GROUPE, s.r.o.»; член Словацького синдикату журналістів (SSN); член Міжнародної асоціації журналістів (IJF), Брюссель; член редакційних рад наукових журналів; представник Українського зарубіжного козацтва в Словаччині; директор словацького міжнародного офісу представництва Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC UN) в Вірменії; почесний доктор та почесний професор ряду українських та європейських університетів.

Пан Йозеф мав можливість поспілкуватися з науковцями КУП НАНУ очно та з представниками філій КУП НАНУ в Ужгороді, Вінниці, Львові та Рівному онлайн. Під час зустрічі було досягнуто домовленостей щодо спільних проектів та проведення спільної конференції в Словаччині з актуальних питань міжнародного права в умовах агресії рф в Україні.

Від імені колективу КУП НАН України та від себе особисто ректор КУП НАН України Юрій Бошицький подякував пану Затьку за багаторічну співпрацю, вручив йому відповідну подяку КУП НАНУ та запропонував шляхи подальшої співпраці в рамках підписаного у 2023р. меморандуму. А це проведення як спільних наукових конференцій, так і гостьових лекцій юридичного спрямування, підвищення кваліфікації науково-педагогічного персоналу університету та спільної видавничої діяльності.

У відповідь Йозеф Затько відзначив ректора КУП НАН України Юрія Бошицького словацькою грамотою як керівника.

Працюємо далі на подальший розвиток юридичної освіти та науки в Україні з врахуванням позитивного словацького досвіду.

Прес-Центр КУП НАНУ