КУП НАН України продовжує практику проведення в режимі онлайн Днів відкритих дверей

12 Квітня, 2024

У Київському університеті права НАН України пройшов День відкритих дверей із учнями випускних класів Борщовцького ЗЗСО І-ІІІ ст. Новояричівської ОТГ Львівського району Львівської області та Сьомацького ліцею Хмільницького району Вінницької області.

На заході були присутні більше 30 одинадцятикласників, які стоять зараз перед вибором спеціальності та університету. Представники КУП НАНУ детально розповіли, чому їм варто розглянути варіант юридичної освіти, зокрема саме в нашому виші.

Із привітанням до присутніх звернулася проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова. Пані проректорка розповіла школярам історію Київського університету права НАН України, познайомила зі структурою, здобутками та умовами навчання нашого навчального закладу.

Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв розповів випускникам про діяльність своєї кафедри — першої, що зустрічає студентів під час їхнього старту юридичної освіти. Окрім цього школярів познайомили з перспективами роботи юриста.

Учений секретар і завідувач кафедри кримінально права та процесу Валерій Андрусів акцентував увагу присутніх гостей на значенні юридичної професії та напрямках діяльності очолюваної ним кафедри.

Доцентка кафедри міжнародного права та правових галузевих наук Оксана Хорватова розповіла детальніше про спеціальність «Міжнародне право» та висвітлила широкі можливості проходження практики та стажування у міжнародних інституціях, що відкриваються перед студентами КУП НАНУ.

Членкиня Студентського парламенту університету, здобувачка 1-го курсу магістерського рівня Анастасія Майорова розповіла майбутнім абітурієнтам про студентське життя в КУП НАНУ, можливості студентського розвитку в усіх сферах діяльності та переваги університету із перспективи здобувачів.

Підсумував зустріч відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван Канфуі. Школярів познайомили з основними положеннями Правил прийому 2024, умовами виконання всіх етапів вступної кампанії. Відповідальний секретар також проконсультував випускників у питаннях вступних іспитів.

Прес-Центр КУП НАНУ