КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу на Рахівщині

13 Липня, 2021

Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав Ясінянську селищну раду та зустрівся і провів переговори з її головою – Андрієм Делятинчуком та Сергієм Тимощенком  заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

У її рамках було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці влади з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій, мистецькій галузях та академічному туризмі.

Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між Ясінянською селищною радою та Київським університетом НАН України в найближчий час!

Відбулась також зустріч ректора КУП НАН України напередодні вступної компанії з начальницею відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області – пані Ольгою Гафіяк, яка розповіла про пріоритетні напрямки роботи відділу освіти, нові освітянські проєкти, особливості навчання цього року тощо. Обговорили також і питання діяльності шкіл в умовах карантину!

Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї! Запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя. Співпраця між Відділом освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області та Київським університетом НАН України, полягатиме у відборі абітурієнтів на наступний навчальний рік.

Ректор передав для відділу освіти, як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування школярів смт. Ясіня про КУП НАНУ.

Також відбулась зустріч ректора КУП НАН України з директором Ясінянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області – пані Мирославою Гощук.

Під час зустрічі М. Гощук розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по школі. Були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сфері. Зокрема, запровадження в цій школі періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для школярів старших класів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки. Домовились також залучати випускників даного навчального закладу до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі.

Перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято рішення про співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ