КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу в м. Рахів

9 Червня, 2021

Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький нещодавно з робочим візитом до м. Рахів, відвідав відділ освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради та провів переговори з його начальницею – пані Наталією Дреботою.

Мета поїздки – це налагодження контактів з освітянами задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!

Ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права та його структурних підрозділів, відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проєктів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювалися конкретні ініціативи щодо поглиблення подальшої співпраці влади і КУП НАН України в освітній, науковій та мистецькій галузях.

Наталія Дребота пообіцяла всебічну підтримку реалізації завдань, спрямованих на досягнення спільної мети – перетворити освіту м. Рахів на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконуватиме КУП НАНУ.

Ректор презентував Наталії Дреботі рекламну продукцію університету та наукові видання. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому. Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!

Також ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав Рахівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Рахівської міської ради Рахівського району Закарпатської області та зустрівся і провів переговори з її директором – пані Ольгою Фріндт.

Під час зустрічі О. Фріндт детально розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по школі. Розповіла, що даний заклад здійснює навчання за природничим та універсальним профілями. В школі діють багато гуртків та секцій, в яких наші вихованці поглиблюють свої знання з багатьох предметів, ведуть активну пошукову роботу, здійснюється патріотично-громадянське виховання, формується екологічний світогляд та здоровий спосіб життя. Вихованці школи традиційно являються переможцями районних предметних олімпіад, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів та займаються науково  дослідницькою роботою в МАНУ.

Зі свого боку Ю. Бошицький розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя, унікальні університетські молодіжні проєкти та наші музеї!

На перемовинах було обговорені питання про співробітництво між установами, основні напрями подальшої співпраці в освітянській та профорієнтаційній сферах. Це запровадження в ліцеї періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для старшокласників з метою поширення правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.

Ректор КУП НАНУ запропонував допомогу в поповненні книжкового фонду бібліотеки школи літературою гуманітарного спрямування КУП НАНУ, а також подарував нову рекламну продукцію КУП НАНУ.

Прес-центр КУП НАНУ