КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу в м. Умань

22 Червня, 2021

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький, з робочим візитом до м. Умань з метою поглиблення партнерських зв’язків та профорієнтації та відвідав Виконавчий комітет Уманської міської ради та провів переговори з його головою – пані Іриною Плетньовою.

Ірина Плетньова підкреслила пріоритети діяльності Уманської міської ради та розповіла про нові проєкти міста в сфері освіти і науки, а також висловила зацікавленість у співпраці з КУП НАН України.

Між виконавчим комітетом Уманської міської ради та Київським університетом НАН України підписано Меморандум про співпрацю.

Меморандумом передбачено проведення наукових та дослідницьких заходів, стажувань, консультацій, підвищення рівня кваліфікації, навчання, розвитку міжнародного та внутрішнього туризму, залучення міжнародної технічної допомоги.

Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора Юрія Бошицького до Умані напередодні вступної компанії, відбулась також зустріч з першим заступником голови Уманської РДА – Анатолієм Риженко.

Заступник голови Уманської райдержадміністрації виявив зацікавленість в співпраці з КУП НАНУ, розповів про освітні проєкти міста та району, представив директорів провідних шкіл району, перспективи їх діяльності в умовах карантину!

Зі свого боку, ректор КУП НАНУ окреслив пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проекти та наші музеї! Запросив представників райдержадміністрації відвідати КУП НАНУ та запропонував можливість отримання другої вищої освіти через дистанційне навчання для працівників органів влади, місцевого самоврядування міста Умань, а також різні тренінги, курси вдосконалення знань і можливість для чиновників навчання в аспірантурі КУП НАНУ.

Також Анатолій Риженко підтримав пропозицію Юрія Бошицького створити в одній з провідних шкіл району кабінет історії українського права імені Миколи Василенка КУП НАНУ.

Для Уманської райдержадміністрації ректор передав рекламну продукцію про КУП НАНУ, а також комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування зацікавлених співробітників РДА про КУП НАНУ. На завершення було підписано меморандум про співпрацю між КУП НАН України та Уманською РДА.

Прес-центр КУП НАНУ