КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу в м. Жовква

14 Липня, 2021

Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав Відділ освіти Жовківської міської ради Львівського району Львівської області та зустрівся і провів переговори з його начальником – Василем Сало та головним спеціалістом Володимиром Тимців.

Василь Сало підкреслив пріоритети діяльності Відділу освіти Жовківської міської ради, зазначивши, що основними завданнями віддулу є створення рівних та доступних умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення соціального захисту учасників освітнього процесу та розповів про нові проєкти міста в сфері освіти і науки, а також висловив зацікавленість у співпраці з КУП НАН України.

Домовились про підписання меморандуму про співпрацю між Відділом освіти Жовківської міської ради Львівського району Львівської області та Київським університетом НАН України в найближчий час!

Відбулась також зустріч ректора КУП НАН України напередодні вступної компанії з директором Жовківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Жовківської міської ради Львівського району Львівської області – пані Лесею Буцяк.

Під час зустрічі Л. Буцяк розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по школі. Були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сфері. Зокрема, запровадження в цій школі періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для школярів старших класів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.

Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї! У ході перемовин обговорювалась можливість поступлення і навчання випускників даного навчального закладу у Київському університеті права як в цьому році, так і на перспективу.

Ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький подарував нову рекламну продукцію КУП НАНУ. У зустрічі також взяв участь представник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Львові – М. Сулига. Перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято рішення про співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ