КУП НАН України проводить профорієнтаційну роботу в медичних закладах міста Херсона

19 Травня, 2021

У сучасному науково-освітньому середовищі також активно практикується досвід об’єднання науковців з декількох галузь науки для створення сучасної багатовимірної модульної системи діагностики та освітнього керівництва кар’єрою.

Профорієнтаційну роботу на різних рівнях у закладі освіти проводять усі педагогічні працівники, але головна роль в цьому напрямі належить працівникам медичної служби. Важливим є питання підвищення компетентності професійної діяльності фахівців медичної служби.

Відповідно до Наказу міністерства охорони здоров’я України № 1977 від 31.10.2018 року внесені зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, які набувають чинності з 01 січня 2022 року. Відповідно до цих змін важливою кваліфікаційною вимогою для керівників закладів охорони здоров’я усіх форм власності та їх заступників стане наявність вищої освіти ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Право», «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» тощо.

У зв’язку з цим Київським університетом права НАН України проведено робочу зустріч з генеральним директором КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» Херсонської міської ради, заслуженим лікарем України Леонідом Тимофійовичем Ремигою, де обговорено про майбутню пропозицією про співпрацю між нашими установами з метою популяризації юридичної освіти та здобуття другої вищої освіти медичними працівниками.

Планування кар’єри – розробка стратегії особистісно-професійного розвитку, що допомагає людині рухатися в оптимальному для неї напрямі і з оптимальною швидкістю. Кар’єру потрібно планувати, але мало, хто розуміє, як це робити, навіщо і на який термін.

Саме тому освіта має не тільки забезпечувати предметну підготовку, а й створити сприятливі умови для професійного самовизначення здобувачів освіти.

Прес-центр КУП НАНУ