КУП НАН України та Ужгородський національний університет підписали меморандум про співробітництво

13 Червня, 2022

13 червня ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький підписав меморандум про співробітництво з ректором Ужгородського національного університету Володимиром Смоланкою.

УжНУ сьогодні  це лідер освіти Закарпаття, а наш університет є лідером столичної класичної юридичної освіти, тому згідно підписаному документу ми відкриваємо, незважаючи на війну в Україні, нові можливості для студентів, аспірантів, викладачів.

Це можливості як спільних наукових та інноваційних проектів, так і можливості обміну безцінним освітнім та науковим досвідом для поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права. Даний меморандум відкриває нові можливості також і для здійснення спільної видавничої діяльності.

Планується продовжити хороший досвід попередніх років  проведення спільних конференцій, семінарів, майстер-класів, програм обміну для науковців та викладачів наших університетів.

Буде корисною і організація та проведення зимових шкіл для студентів, розвиток нових форм роботи із обдарованою учнівською молоддю, зокрема в написанні науково-дослідних робіт в сфері права.

Ректор Ю.Бошицький передав для бібліотеки Ужгородського національного університету наукові видання КУП НАНУ та комплекти юридичної енциклопедії в рамках унікального спільного з Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України проекту  «Популярізація юридичної освіти та науки для молоді України».

КУП НАНУ підтримав проект УжНУ щодо створеня музею науки в Ужгороді і рішенням ректорату долучився до участі в ньому.

В церемонії підписання меморандуму та в переговорах з ректором В.Смоланкою взяли участь керівник філії в Ужгороді Мирослава Бухало, юрист КУП НАНУ Анатолій Маркевич та авторитетний партнер нашого університету  член правління товариства закарпатців в Києві, митець світового рівня, головний диригент Київської опери  заслужений артист України Віктор Плоскіна. Обізнанність наших студентів-правників в сфері культури є надзвичайно важливою.

Даний меморандум розширить співпрацю між нашими університетами, сприятиме взаємовигідного зростання в освітній та науковій сферах.

Незважаючи на глибокі складнощі сьогодення  війну в нашій країні, освітнє та наукове життя має розвиватися в інтересах нашого майбутнього. І це є, хоч і скромним, важливим нашим вкладом в перемогу сьогодні.

Прес-Центр КУП НАНУ