КУП НАН України відвідали учні 11 класів Спеціалізованої школи № 200 ім. В. Стуса Святошинського району м. Києва

19 Лютого, 2021

В рамках профорієнтаційної роботи в стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч з учнями 11 класів Спеціалізованої школи № 200 ім. Василя Стуса.

У зустрічі із старшокласниками взяли участь проректор з навчально-методичної та наукової роботи к.ю.н. Хорватова О.О., завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін к.і.н. Лісова К.С., завідувач кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Савка О.І., завідувач сектору обліку музейних фондів КУП НАН України, професор Семаков Г.С.

Спочатку учні відвідали музеї Київського університету права НАН України. Зокрема, Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, Музей підробок та піратства, Музей комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки ім. В. М. Глушкова, кабінет-музей історії Українського права ім. М.П. Василенка, кабінет-музей земельного та аграрного права ім. В.І. Семчика, кабінет-музей міжнародного права ім. В.М. Корецького та історико-етнографічний музей. Екскурсію по всіх музеях провів професор Семаков Г.С., старшокласники з величезною цікавістю розглядали експонати, фотографувались біля стендів.

Після чого учні отримали можливість відвідати виставку картин відомої  художниці Ольги Кашшай «Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса столиці України», яка приурочена 25-річчю КУП НАН України та проходить в рамках університетського проекту «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді».

Завершилося знайомство з університетом у читальній залі Наукової бібліотеки КУП НАНУ, проректор з навчально-методичної та наукової роботи Хорватова О.О. та завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Лісова К.С. розповіли майбутнім абітурієнтам про історію та структуру університету, ознайомили учнів з навчальним, науковим, мистецьким та спортивним вимірами університетського життя, результатами міжнародної співпраці із зарубіжними навчальними та науковими установами, з цікавими креативними проектами, які вже багато років діють в КУП НАН України. Школярі отримали детальну інформацію про умови вступу та спеціальності, які можна здобути у нашому вузі. Особливо учнів зацікавила інформація про те, що за сприяння університету, студенти мають можливість брати участь у наукових конференціях не тільки в Україні, а й за кордоном.

Користуючись нагодою, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Лісова К.С. запросила учнів до участі в конкурсі наукових робіт, який організовує КУП НАН України з нагоди 150-річчя відомої української поетеси Л. Українки на тему: «Право, свобода, відповідальність у творчості українських поетів та письменників».

Сподіваємось, що майбутні абітурієнти отримали лише позитивні емоції від візиту до нашого університету.

Прес-центр КУП НАНУ