КУП НАН України взяв участь у онлайн-форумі «Психологічне здоров’я освітян»

14 Вересня, 2023

14 вересня 2023 року Київський університет права НАН України прийняв участь у онлайн-форумі, підвищення кваліфікації «Психологічне здоров’я освітян», що проводився на базі освітньої платформи «4 People». Захід побудований так, щоб надати учасникам максимальну підтримку та стратегії, теоретичний та практичний матеріал, які б дали змогу ефективно справлятись із стресом та покращити ментальне та фізичне здоров’я освітян, особливо в умовах воєнного стану.

Модераторами заходу були Андрій Ребрина, директор Державної установи «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Міністерство молоді та спорту України, Олександр Полянчук, сертифікований тренер практик усвідомленості по програмам Майндфулнес University of Oxford Mindfulness Center, Великобританія, керівник проекту Alex Polin Mindfulness, Наталія Жакіна, тренер практик Майндфулнес, Mindful Academy Solterreno, психолог партнер в компанії Alex Polin Executive Search, Катерина Сисоєва, практичний психолог, сертифікований тренер, арт-терапевт, розробник метафоричних карток, ведуча психологічних ігор, тренер-спікер тренінгового центру «Академія талановитих керівників», Марія Іванчук, доктор психологічних наук, професор, завідувача центру моніторингу та забезпечення якості підготовки фахівців у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, професор кафедри педагогіки та методики початкової освіти, заслужений працівник освіти України, Марина Бриль, кандидат психологічних наук, заслужений працівник культури України, директорка Науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, Світлана Ковальова, кандидат педагогічних наук, тренер по програмам музикотерапії, доцент КНЗ «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», тренер з підготовки вчителів щодо впровадження Концепції НУШ; сертифікований тренер швейцарсько-українського проєкту.

Соціально-економічні перетворення в нашій країні та умови воєнного стану актуалізували проблему збереження психічного здоров’я освітян та студентської молоді в цілому. Це ставить перед закладами вищої освіти завдання створення умов розвитку особистості, збереження ментального здоров’я, які б сприяли утвердженню здорового способу життя та правильної організації освітнього процесу у вишах. Модераторами форуму було наведено суттєві напрямки ефективності боротьби зі стресом на робочому місці та акцентовано увагу на теоретичний та практичний матеріал для створення майндфулнесу.

Активну участь в онлайн-форумі від Київського університету права НАН України взяла проректорка з навчально-методичної роботи, к.е.н. Олена Антонова та завідувачка кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., доцент, професорка кафедри Анастасія Антонюк.

По закінченні онлайн-форуму було видано сертифікати про підвищення кваліфікації за видом навчання, за програмою підвищення кваліфікації. Усі сертифікати зареєстровано в Переліку виданих документів про підвищення кваліфікації ВГО «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій та складено відповідно до п.13 Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» (із змінами і доповненнями, внесеними Постановою КМ №1133 від 27.12.2019).

Отриманий досвід беззаперечно дозволить використати отримані знання та вміння під час проведення освітнього процесу в Університеті.

Прес-Центр КУП НАНУ