КУП НАН України взяв участь у святкуванні Дня Києва

29 Травня, 2023

27 травня здобувачі та викладачі Київського університету права НАН України долучилися до великого фестивалю до Дня Києва в парку «Совки» Святошинського району. Учасників і відвідувачів заходу чекала цікава концертна програма, ярмарки, спортивні турніри та різноманітні майстер-класи. Зокрема останній тип розваг запропонував і наш університет.

Стенд КУП НАНУ на фестивалі був оснащений валізою криміналіста – невід’ємним елементом у роботі експерта при виявленні та зборі речових доказів на місці подій для подальших досліджень. Викладачі кафедри кримінального права та процесу провели майстер-клас для всіх бажаючих.

Також гостям представили колекцію фальшивих банкнот: спеціалісти продемонстрували реальні підробки та розповіли про ознаки, за якими можна впізнати подібне шахрайство.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації та проведенні майстер-класів Київському науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС та Слідчому управлінню ГУ НП в Київській області.

Переважною більшістю відвідувачів фестивалю були школярі, які охоче познайомилися з професією юриста та можливостями, що надає освіта в Київському університеті права НАН України. Адже на заході були присутні не лише викладачі нашого університету, а й здобувачі 4-го курсу, які більш детально розповіли про реалії навчання у виші.

Упевнені, що фестиваль став чудовою нагодою для всіх його учасників із користю та позитивом провести переддень свята заснування міста Києва.

Прес-Центр КУП НАНУ