Національна академія наук України Київський університет права

КУП НАН України взяв участь у святкуванні Дня Європи та Дня науки в Святошинському районі м. Київ

16 Травня, 2021

15 травня 2021 року у Святошинському районі міста Києва у парку «Совки» відбулось грандіозне свято з нагоди Дня Європи. День Європи – це свято, що відзначається офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня, починаючи з 2003 року. День Європи святкується в різних формах в більшості держав-членів Європейського союзу і сусідніх країн, таких як Грузія, Молдова, Туреччина. В цей день проводять освітні заходи про Європейський Союз або виступають на підтримку європейської інтеграції. Перше визнання Дня Європи відбулось у Раді Європи в 1964 році. Сьогодні це свято, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС як політичної сили.Після заснування Європейського Союзу в 1993 році, дотримання Дня Європи національними та регіональними органами влади значно зросло, а Європейська Конституція юридично закріпила б усі європейські символи в договорах про ЄС. Європейський Парламент «офіційно визнав» День Європи у жовтні 2008 року.

Представники КУП НАНУ з науковими та профорієнтаційними заходами прийняли активну участь у святкуванні Дня Європи, який цього річ проходив під девізом «Дунайський шлях – Європейський Союз». КУП НАНУ презентував виставку наукових книг, власного видавництва, а також відбулися зустрічі та бесіди на освітні теми із керівництвом шкіл району, спортивних дитячих секцій та творчими колективами.
Свято було проведено за підтримки Святошинської РДА із залученням закладів культури, освіти, спорту та позашкільної роботи району. Було організовано та проведено концерт, майстер-класи, де кожний зміг знайти для себе відпочинок за інтересами, захопленнями, віком тощо. Свято відвідали керівництво Святошинської РДА на чолі з головою Сергієм Павловським, представники депутатського корпусу, керівники та представники закладів освіти, які презентували свої заклади через тематичні локації. Учасники отримали чимало хороших розваг і гарний відпочинок.

Прес-центр КУП НАНУ