Національна академія наук України Київський університет права

КУП НАН УКРАЇНИ ГОТОВИЙ РОЗПОЧАТИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З 01 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ

28 Серпня, 2020

1

Шановні студенти 

Київського університету права НАН України!


     Дозвольте звернутися до вас напередодні нового навчального року. 

   Наш університет готовий розпочати новий 2020-2021 навчальний рік. Ми раді вітати наших нових студентів,  старшокурсників, аспірантів та весь потужний викладацький колектив у вересні. 

   Адміністрація університету прийняла рішення, що початок навчання відбудеться традиційно з 01 вересня 2020 але тимчасово у змішаній формі, із перевагою застосування дистанційної форми навчання у І-му півріччі 2020/2021.  

   Однак, темпи поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, вимагають від нас оперативного реагування на стан епідеміологічної ситуації в столиці Києві.   

   Ми готові до повноцінної  роботи  в аудиторіях. Всі вони за канікулярний період  оновлені,  відремонтовані, чисті і охайні. Наш професорсько-викладацький склад прагне до  повноцінної роботи в аудиторіях.  

   Для адміністрації університету основними пріоритетами є здоров’я та безпека наших студентів, професорського-викладацького складу та всіх співробітників.  

   Повноцінна аудиторна робота нашого університету,  допуск великої кількості студентів до аудиторій, бібліотеки, наших музеїв, лінгафонних кабінетів, спортивного залу та їдальні може бути небезпечним для студентів, викладачів та адміністративного персоналу. 

   Це неприпустимо для нас. Тому неухильно будемо дотримуємося вимог чинного законодавства України та рекомендацій МОЗ та МОН України щодо  щодо проведення освітнього процесу .  

   Студенти 2, 3 та 4 років навчання бакалаврату та 2 курсу магістратури почнуть навчання з 1 вересня 2020 року за змішаною (очно-дистанційною формою навчання). 

   Наші викладачі та адміністрація  вже мають досвід оперативного реагування на виклики, пов’язані з поширенням COVID-19. Будемо використовувати переваги дистанційного навчання, ті методики онлайн викладання та навчання, які показали свою ефективність у весняні та літні місяці цього року. Будемо також  покращувати онлайн навчання, аналізувати  власний та зарубіжний університетський досвід. 

   Лекційні, семінарські та практичні заняття будуть відбуватися в синхронному режимі з використанням онлайн-платформ, зокрема ZOOM, SKYPE, MOODLE, GoogleClassroom, та інші. 

   Ми будемо проводити численні пізнавальні онлайн-заходи, серед яких – майстер-класи  відомих вітчизняних за зарубіжних правників, конференції, тренінги. 

   Зі студентами першого курсу бакалаврату, для знайомства з викладачами, кураторами груп та представниками адміністрації, а також представниками  студентського самоврядування, будемо проводити зустрічі у малих групах. 

   Для максимального включення у навчальний процес, першокурсникам в аудиторіях будуть проведені лекційні та семінарські заняття  

   Наші студенти, які проживають за межами Києва та, потребують поселення у гуртожитках на час навчання, будуть поселені в повному обсязі в гуртожитках  університетів наших партнерів. 

  Однак, дбаючи про безпеку здоров’я нашої університетської сім’ї, ми радимо нашим студентам, які проживають за межами Києва, на період онлайн-навчання залишатись вдома і навчатись онлайн. 

   Про всі заходи зміни дистанційної форми навчання будемо повідомляти студентів заздалегідь. 

   З розкладом занять та особливостями застосування змішаної форми навчання, просимо всіх ознайомитися на сайті КУП НАНУ. Сайт є і буде ще більш інформативним, враховуючи ситуацію онлайн періоду. 

   Київський університет права НАН України, як і у попередні роки, буде забезпечувати максимальну якість і високі стандарти вищої юридичної освіти. 

   Все найкраще, що було напрацьовано професорсько-викладацьким колективом та адміністрацією нашого університету за 25 років свого існування наші абітурієнти та студенти  повинні використати і перейняти в повному обсязі.  

   Щиро чекаємо на вас, дорогі студенти, у дружній сім’ї Київського університету права НАН України в новому 2020-2021 навчальному році!


З глибокою повагою до всіх вас 

професор Юрій Бошицький, 

ректор КУП НАНУ


Аудиторіїї КУП НАНУ чекають на студентів!