КУП НАНУ долучився до святкових заходів з нагоди Дня Києва

29 Травня, 2021

В суботу 29 травня 2021 року Київський університет права НАН України прийняв участь у святкових заходах до Дня Києва. Відзначення Дня столиці та Дня Києва у Святошинському районі було організовано районною владою за сприяння закладів освіти, культури та спорту, позашкільної роботи, пройшло гучно, весело, насичено й цікаво на території оновленого в результаті масштабної реконструкції парку «Совки».

На урочистих заходах був присутній голова Святошинської РДА Сергій Павловський, представники депутатського корпусу та жителі району. До присутніх з вітальним словом звернувся голова Святошинської РДА Сергій Павловський та побажав гостям свята гарно й насичено провести день.

КУП НАНУ представляли доцент кафедри загально правових та соціально-гуманітарних дисциплін Некряч О.В., юрист університету Маркевич А.М. та студенти 1-3 курсів.

Святкову атмосферу створив грандіозний концерт, підготований силами художніх колективів районних закладів естетичного виховання та позашкільної роботи, Центру культури «Святошин» і митців-аматорів Святошинського району, завершив який виступ Академічного ансамблю української музики «Дніпро». Протягом свята відвідувачі мали змогу відвідати павільйони закладів вищої освіти району, імпровізовані мистецькі майстерні, аматорські театральні підмостки, книжкові та письменницькі презентації, спортивні показові виступи та змагання, спортивно-розважальні ігри та вікторини для найменших гостей, а також численні та найрізноманітніші майстер-класи.

В цілому на святі було створено всі умови для цікавого, веселого, насиченого, безпечного відпочинку та позитивних емоцій.

Прес-центр КУП НАНУ