КУП НАНУ налагоджує профорієнтаційну роботу в м. Жовква (Львівська область)

12 Жовтня, 2023

Незважаючи на складні часи в Україні, Київський університет права НАН України продовжує проводити відповідну роботу щодо пошуку та налагодження партнерських відносин з навчальними закладами, органами влади та органами місцевого самоврядування.

Так, 11.10.2023 року, під час робочого візиту на Львівщину, ректор КУП НАН України Юрій Бошицький зустрівся з заступником голови Жовківської міської ради Марією Мілачівською, з якою обговорив питання співпраці, можливості надання КУП НАНУ освітніх послуг в юриспруденції для населення району та налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами.

В ході зустрічі ректор також провів переговори та керівником відділу освіти Василем Сало, та директором Жовківської ЗЗСО I-III ст № 1 Лесею Буцяк основними напрямки яких є співпраця в сфері освітньої, наукової, профорієнтаційної роботи, сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів, а також а також «Днів відкритих дверей» для школярів.

Ціллю цього візиту є поглиблення взаємних зв’язків в галузі освіти, робота з професійної орієнтації молоді та надання початкових знань в галузі права для учнів Жовківських шкіл. Варто зауважити, що в тісній співпраці органів влади та закладів освіти ми виховуємо освічених та креативних українців!

Прес-Центр КУП НАНУ