КУП НАНУ налагоджує зв’язки в бізнесовому середовищі

17 Вересня, 2020

1

Нещодавно з метою популяризації освітніх можливостей КУП НАНУ та налагодженню зв’язків з бізнес-колами України, проректор з наукової та профорієнтаційної роботи нашого університету Хорватова Оксана Олегівна взяла участь в якості арбітра в «Synergy Brunch – 21» від компанії ТОВ «Synergy Development Consulting», який відбувся в місті Києві.

«Synergy Brunch»  це унікальний нетворкінг, де можна поспілкуватися і отримати корисні знайомства як з відомими бізнесменами, так і з початківцями, послухати лекції та тренінги на актуальні економічні, фінансові, правові та міжнародні теми. А головне – дізнатися усі тонкощі написання та отримання грантів на винаходи та бізнес-проекти.

Маємо надію, що в майбутньому такі заходи будуть проводитися регулярно в інтересах викладачів та студентів нашого університету.

Прес-Центр КУП НАНУ