КУП НАНУ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ ПО ПРОФОРІЄНТАЦІЇ З ДЕПАРТАМЕНТОМ ОСВІТИ І НАУКИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОДА

4 Серпня, 2020

1

На запрошення директора Департаменту освіти і науки Львівскої обласної державної адміністрації пана Олега Паска ректор КУП НАНУ Ю. Бошицький здійснив робочу поїздку до Львівської ОДА і обговорив з керівником питання співпраці в сфері освіти, науки  та профорієнтаційної роботи.

Олег Паска підкреслив пріоритети діяльності свого департаменту та розповів про нові проекти області в сфері освіти і науки, а також висловив зацікавленність у співпраці з КУП НАНУ та РІ КУП НАНУ. Була досягнута домовленість про підписання меморандуму про співпрацю між КУП НАНУ та Департаменом освіти і науки Львівської ОДА під час візиту його керівника до Київського університету права в вересні цього року.

Враховуючи важливість регіональної стратегії КУП НАНУ та профорієнтаційний аспект візиту ректора Ю.Бошицького до Львівської ОДА, були обговорені питання щодо сприянні в інформаційному плані з боку департаменту, рекомендацій для поступлення і навчання випускників шкіл Львівської області до Київського  університету права та Рівненського інституту КУП НАНУ в цьому та наступних роках.

Також Олег Паска підтримав пропозицію Ю. Бошицького створити в одній з провідних шкіл області кабінет історії українського права імені Миколи Василенка КУП НАНУ.

Для департаменту освіти і науки ректор передав рекламну продукцію про КУП НАНУ, а також комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізаціі юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування зацікавлених співробітників ОДА про КУП НАНУ.

Зустрічі ректора у Львівській ОДА були організовані керівником Міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ Миколою Сулигою. В переговорах взяв участь партнер університету львівський адвокат Ігор ЛЕСЬ.

Прес-Центр КУП НАНУ