КУП НАНУ поглиблює співпрацю з Закарпатською обласною військовою адміністрацією

11 Серпня, 2022

З метою налагодження контактів для Київського університету права НАН України та популярізації юридичної освіти та науки на Закарпатті ректор Юрій Бошицький зустрівся з головою Закарпатської обласної військової адміністрації Віктором Микитою та обговорив з ним ряд питань можливої майбутньої співпраці.

Ректор познайомив губернатора з пріоритетами КУП НАНУ, освітньою, науковою та культурологічною діяльністю, чисельниии університетськими авторськими молодіжними проектами та унікальними музеями.

Була висловлена готовність та можливість університету співпрацювати по різним правовим, науковим і освітнім питанням з Закарпатською ОВА.

Також губернаторові були передані для бібліотеки ОВА видання підготовлені в нашому університеті, рекламну продукцію про КУП НАНУ, а також комплекти юридичної енциклопедії! Ці енциклопедії є фундаментальною збіркою знань з юриспруденції, настільним університетом по праву, який популяризує юридичну освіту та науку в регіоні, краще інформує молодь про право і університет дарує їх своїм партнерам.

Враховуючи також те, що сьогодні закарпатська ОВА стикається з багатьма питаннями правового характеру, яки виникають в результаті повномасштабної агресії Росії, переселенням на Закарпаття великої кількості громадян України, то КУП НАНУ готовий бути корисним і надавати правовий супровід або консультування з питань права силами наших фахівців та юридичної клініки.

Незважаючи на відносно молодий вік губернатора він виявився надзвичайно креативним і харизматичним керівником. Дуже обізнаний, інформований та переймається проблемами області! Одним словом, людина на своєму місті! Переконаний, що його енергійність, інтелігентність, чітке розуміння своєї справи принесуть області багато позитиву.

Звичайно, що КУП НАНУ, маючи свій структурний підрозділ в місті Ужгород, максимально сприятиме губернаторові по тих питаннях в яких ми є компетентними і маємо великий практичний досвід!

В переговорах взяли участь Мирослава Бухало керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в Ужгороді та Ігор Шинкарук заступник голови Закарпатської ОВА.

Прес-Центр КУП НАНУ