КУП НАНУ поглиблює українсько-французькі зв’язки у галузі юридичної освіти і науки

29 Листопада, 2013

29 листопада 2013 року на запрошення ректора КУП НАНУ професора Юрія Бошицького університет відвідав Мішель де Гулленшмідт, керівник спілки юристів Франції та почесний декан університету Декарта у м. Париж, Франція.
Під час візиту почесний французький гість мав можливість ознайомитись із діяльністю університету, його матеріально-технічною базою, досягненнями, а також був представлений професорсько-викладацькому складу КУП НАНУ. Приємне враження на пана де Гулленшмідта справили сучасні аудиторії університету, які обладнані за останнім словом техніки у сфері освіти.

У рамках візиту відбулись переговори щодо розвитку українсько-французьких зв’язків у галузі юридичної освіти і науки, зокрема щодо спільної наукової діяльності, співробітництва за грантовими проектами, розробка та впровадження спільних магістерських програм, організація літніх мовних шкіл для українських студентів, проведення спільних міжнародних заходів, участь французьких викладачів і спеціалістів університету Декарта в навчальному процесі київського вишу.

Сторони домовились про початок організації певних напрямів до кінця поточного року, а подальші кроки здійснюватимуться вже у 2014 році. Французький гість висловив впевненість у позитивному розвиткові між університетських відносин, а також виявив високий інтерес до викладання актуальних проблем конституційного права Франції для студентів і співробітників КУП НАНУ.

Прес-центр відділу
міжнародних зв’язків і грантів