КУП НАНУ проводить профорієнтаційну роботу в закладах освіти Київської області

31 Березня, 2023

Цього тижня представники Київського університету права НАН України з подарунками та в рамках профорієнтаційної компанії завітали до школярів Білоцерківської гімназії – початкової школи №5. Адже вибір професії та власний приклад є вкрай важливими для молоді. Враховуючи той факт, що у юнацькому віці деякі професійно важливі якості перебувають у прихованому стані, тому що немає умов для їх прояву, а також недостатній рівень самосвідомості підлітків, відсутність життєвого досвіду – все це часто призводить до помилок під час одного з важливих виборів у житті – вибору професії. Саме з цією метою вже багато років КУП НАНУ практикує живі зустрічі зі школярами. І особливо важливо та корисно це стало сьогодні – коли Україна вже другий рік поспіль зазнає військової агресії з боку рф, через що багато школярів змушені навчатися дистанційно.

Білоцерківська гімназія – початкова школа №5 відкрила свої двері для дітей ще восени 1944 року школа №5. Маючи велику історію, школа має й багато відомих випускників, якими пишається. Саме випускники часто допомагають школі та її учням, стають прикладом для наслідування. Так, з метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої діяльності, до школи завітала професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін к.ю.н., доцент Хорватова О.О., яка є випускницею школи 1995 року. В затишній та невимушеній обстановці вона розповіла учням 9-х класів про особливості правничої професії, специфіку навчання в Київському університеті права НАН України та запросила учнів та вчителів приєднуватися до днів відкритих дверей, що проводяться університетом. Також Хорватова О.О. подарували бібліотеці школи декілька примірників нового підручника від колективу авторів КУП НАНУ «Правознавство цікаве та мудре» задля того, щоб школярі через читання книги могли закохатися в майбутню професію юриста.

Прес-Центр КУП НАНУ