КУП НАНУ проводить заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 Червня, 2021

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Юридична клініка «Фенікс» Київського університету права НАН України та представники ювенальної поліції міста Києва провели зустріч із школярами столичного Ліцею міжнародних відносин № 51.

День захисту дітей – є міжнародним святом в різних країнах світу. Свято було засновано в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. В подальшому ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

В Україні «Міжнародний день захисту дітей» відзначається щорічно, починаючи з 1 червня 1998 за ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям» та численних громадських організацій відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

Студенти 3-го курсу КУП НАНУ спеціальності 081 «Право» та представники ювенальної поліції Печерського та Святошинського району міста Києва підготували для дітей презентацію про права та обов’язки дитини аби більш детально розповісти про законодавство України в сфері захисту дітей, зокрема про Конвенцію ООН «Про права дитини», Сімейний кодекс України, Закони України «Про попередження насильства в сім’» та «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», а також основні вимоги Закону України «Про охорону дитинства».

Прес-центр КУП НАНУ