КУП НАНУ прийняв учасників ЗНО-2021 з української мови

1 Червня, 2021

У вівторок 01 червня 2021 року на базі Київського університету права НАН України відбулось ЗНО-2021 з української мови, учасниками якого стали понад 200 абітурієнтів.

Зазначимо, що у 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, було виокремлено українську мову та українську мову і літературу. А тому випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та планують вступати до закладів вищої освіти, мали можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: сертифікаційну роботу з української мови чи сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

В цілому за даними Міністерства освіти та науки України на тестування з української мови всього було зареєстровано 126401 особа, для яких у 559 пунктах тестування ЗНО створено 8472 аудиторії.

Допуск учасників до пункту тестування на базі КУП НАНУ розпочався о 9:50 і тривав до 10:50. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО був дозволено лише за наявності оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мали самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

В приміщення пункту тестування було суворо дотримано усіх вимог карантинних обмежень в рамках запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби. Тестування відбулось згідно графіку та без порушень.

Прес-центр КУП НАНУ