КУП НАНУ прийняв участь в публічному обговоренні на тему «Аналітика під час війни: виклики, можливості та співпраця зі стейколдерами» та презентації Аналітичної Бібліотеки

15 Лютого, 2024

На початку тижня представники Київського університету права Національної академії наук України на запрошення української громадської організації «ІСАР Єднання» прийняли участь публічному обговоренні на тему «Аналітика під час війни: виклики, можливості та співпраця зі стейколдерами» та презентації «Аналітичної Бібліотеки Дому громадянського суспільства».

Обговорення відбулось у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізує ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права, що діє завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Відмітимо, що ІСАР Єднання – це українська громадська організація, яка вже понад 20 років розвиває громадянське суспільство й культуру стратегічної філантропії, а також посилює ініціативи для розбудови демократії в Україні, є одним з найбільших українських грантодавців і щороку надає від 200 до 500 грантів для реалізації суспільно-корисних ініціатив по всій території України.

Лідери аналітичних центрів, науковці та представники органів державної влади обговорити виклики та можливості аналітики під час війни, можливості та співпрацю зі стейкхолдерами. З вітальним словом до присутніх звернувся Марк Еллінгстда – виконуючий обов’язки Заступника Директора Місії USAID в Україні. Він відмітив, що Аналітична Бібліотека є онлайн-платформою для вільного обміну дослідженнями про громадянське суспільство в Україні. Долучитися до наповнення Бібліотеки та завантажити матеріали досліджень може кожен науковець або організація. Аналітична Бібліотека створена для дослідників, які можуть вільно додати свої напрацювання, продукти чи експертизу. Водночас донори, розробники, політики та інші зацікавлені можуть вільно переглядати завантажені матеріали та профілі дослідників. Платформа має на меті сприяти кооперації у сфері досліджень, зробити їх відомішими, а також підвищити вивченість тем, важливих для розуміння українського громадянського суспільства. В цілому ж Аналітична Бібліотека має на меті стати найбільшою відкритою онлайн-базою аналітики з тем, присвячених українському громадянському суспільству.

В заході приймали участь представники організацій громадянського суспільства, аналітичної та академічної спільноти, донорські та міжнародні організації, а також представники органів влади. Від Київського університету права Національної академії наук України участь у заході прийняли: Сергій Матвєєв к.ю.н., доцент, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін, Тетяна Ярошевська завідувачка наукової бібліотеки КУП НАНУ та Оксана Хорватова к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін.

Прес-Центр КУП НАНУ