КУП НАНУ розпочав профорієнтаційну роботу

18 Жовтня, 2022

Вибір професії – один із головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства.

Київський університет права НАНУ велику увагу приділяє презентації свого навчального закладу та інформуванні учнів шкіл, ліцеїв, студентів коледжів щодо можливості отримання на його базі якісної юридичної освіти.

З цією метою керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниці к.ю.н. доцент Юрій Ковальчук провів зустрічі з випускниками Некрасівського та Якушинецького ліцеїв Вінницького району Вінницької області, а також з випускниками Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права.

Спілкування з учнями та студентами засвідчило, що вони не втрачають інтерес до юридичних спеціальностей.

Ю. Ковальчук розповів до переваги та особливості навчання в КУП НАНУ, про можливості та перспективи, які відкриваються перед майбутніми студентами.

Учні та студенти вищевказаних навчальних закладів проявили великий інтерес до озвученої інформації про університет права.

Прес-Центр КУП НАНУ