КУП НАНУ розпочав профорієнтаційну роботу

9 Березня, 2021

В рамках розвитку програми партнерських відносин зі школами та спеціалізованими закладами освіти міста Києва, розробленої Київським університетом права Національної академії наук України на 2020-2021 навчальні роки, 09 березня 2021 року ректор університету Ю.Л. Бошицький та проректор з навчально-методичної та наукової роботи О.О. Хорватова зустрілися з директором ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району міста Києва Н.М. Головіхіною.

Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» є унікальним закладом освіти з патріотичним вихованням дітей та молоді, в якому створені усі умови для якісного навчання, розвитку інтелекту, творчих можливостей, фізичного і морального здоров’я підростаючого покоління.

Сторони обговорили можливість взаємовигідної співпраці, в межах якої учні ліцею матимуть змогу відвідати КУП НАНУ, сім університетських музеїв, зокрема Музей криміналістики імені Ганса Гроса, Музей підробок, Музей комп’ютерної техніки, прийняти участь у відкритих лекціях, майстер-класах, які постійно проводяться в університеті провідними вітчизняними та іноземними фахівцями в галузі права, у наукових конкурсах КУП НАНУ для абітурієнтів, а вчителі ліцею, які викладають учням «Правознавство» матимуть можливість проходити курси підвищення кваліфікації, а також обміну інформацією з викладачами КУП НАНУ про науково-дослідні та освітні проекти в сфері права.

На завершення зустрічі ректор передав до бібліотеки ліцею колекцію книг з юриспруденції, історії, інтелектуальної власності та збірники наукових видань університету.

Прес-центр КУП НАНУ