КУП НАНУ розширює горизонти профорієнтаційної роботи

23 Березня, 2021

В рамках Меморандуму про співпрацю та з метою активізації профорієнтаційної роботи і презентації Київського університету права Національної академії наук України, в понеділок 22 березня 2021 року проректор університету з навчально-методичної та наукової роботи Хорватова Оксана Олегівна була запрошена на засідання «Rotary Club Kyiv International».

Профорієнтаційна робота для будь-якого закладу вищої освіти є важливою складовою успішної роботи з абітурієнтами. А почасти дає поштовх для обрання професії, адже це один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в своєму житті. Правильний вибір професії має значення як для самої людини, так і для суспільства, це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Особливого значення вибір профорієнтаційна робота набуває серед тих, хто замислюється над зміною професії. Стрімкий розвиток соціально-економічних відносин, розвиток ринку праці,  все це постійно вимагає нових знань та зростання вимог до якості підготовки фахівця, необхідність покращення системи професійної підготовки кадрів.

Оскільки система профорієнтаційних справ дозволяє всебічно ознайомити потенційних абітурієнтів зі світом професії, усвідомити її важливе значення,  проректор Хорватова О.О. презентувала присутнім членам клубу Київський університет права НАН України як є один із найавторитетніших навчальних закладів України в галузі права та міжнародного права і єдиний у нашій державі заклад освіти в системі Національної академії наук України.

За допомогою сучасних інтернет можливостей та сайту університету, проректор Хорватова О.О. провела 3-D тур по унікальним лекційним аудиторіям КУП НАНУ, ознайомила із сучасними музеями та науковою бібліотекою, розповіла про освітні програми та міжнародні зв’язки університету. Також проінформувала присутніх про можливості здобуття юридичної освіти як другої вищої, навчання в магістратурі та аспірантурі КУП НАНУ. На завершення презентувала присутнім поліграфічну продукцію з символікою університету та відповіла на питання щодо особливостей вступу та навчання в КУП НАНУ у 2021 році.

Прес-центр КУП НАНУ