КУП НАНУ розширює профорієнтаційну роботу на Вінниччині

22 Березня, 2024

22 березня 2024 року керівник Вінницького науково-консультативного центру Київського університету права НАНУ Юрій Ковальчук провів профорієнтаційну роботу в Калинівському технологічному фаховому коледжі.

Історія вищевказаного коледжу бере свій початок із 1970 року, який розпочав підготовку фахівців для потреб побутового обслуговування населення. А сьогодні Калинівський технологічний фаховий коледж – це потужний навчальний заклад, який здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів за 9-тю спеціальностями.

Студенти та викладачі коледжу з великою зацікавленістю зустріли завідувача ВНКЦ Юрія Ковальчука, який розповів про історію розвитку КУП НАНУ, кадровий потенціал, матеріально-технічним забезпечення, освітні проекти та міжнародні зв‘язки університету. І саме головне, про можливість молоді отримати якісну юридичну освіту в університеті права.

З директором коледжу Русланом Будяком були обговорені питання подальшої співпраці щодо профорієнтаційної роботи, участі у різних взаємовигідних освітніх проектах. Обговорено питання і про можливість підписання Меморандуму про співпрацю між двома навчальними закладами.

Прес-Центр КУП НАНУ