КУП НАНУ сприяє розвитку гуманітарної допомоги

7 Липня, 2022

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький відвідав Національний інститут сердцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України і зустрівся з її директором академіком Василем Лазоришинцем. Наші установи об’єднують роки партнерства і реалізації різних справ. Мета цього візиту полягала в передачі від КУП НАН України гуманітарної допомоги для маленьких пацієнтів Інституту.

Ця гуманітарна допомога стала можливою завдяки аспірантці нашого університету Журавльовій Ірині, яка є Президентом Київської філії Громадської організації «Міжнародна організація «Альянс-Доброчинність» і яка активно займається організацією гуманітарної допомоги з перших днів війни!

Університет максимально сприяє їй в цьому і намагається підтримувати своїх волонтерів, проводячи деякі заходи спільно для наших працівників і партнерів.

Вже не перший раз підтримуємо колектив авторитетного на весь світ хірурга на дитяче серце – академіка Василя Лазоришинця! Він є членом-кореспондентом Національної академії наук України, віце-президентом Національної академії медичних наук України, директором державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України», академіком НАН України і Президентом Товариства закарпатців у Києві.

На цей раз спільно з ГО «Міжнародна організація «Альянс Доброчинність» передали маленьким пацієнтам відділення дитячої хірургії серця Інституту дитяче харчування, засоби гігієни для діточок та їх мам!

До даної акції долучився і академік НАН України Юрій Шемшученко, наш почесний ректор, який зауважив, що КУП НАН України проводить такі акції благодійництва вже не в перший раз і така допомога дуже важлива в цей важкий для всіх нас час.

Ректор подякував за добрі справи волонтерів КУП НАНУ і зазначив, що на справах добра і благодійництва є важливим виховання студентської молоді.

Прес-Центр КУП НАНУ