КУП НАНУ взяв участь у студентському форумі «Незламний Ірпінь – Незламна Україна»

23 Лютого, 2024

21 лютого студентський парламент Київського університету права НАН України мав честь представити наш навчальний заклад та познайомитися з іншими університетами на студентському форумі «Незламний Ірпінь – Незламна Україна», що проходив в Державному Податковому університеті м. Ірпінь.

Учасниками форуму стали представники студентських парламентів 40 університетів України. Усі мали нагоду долучитися як онлайн, так і офлайн. Під час події обговорено декілька важливих питань, зокрема: «Окупація очима здобувачів вищої освіти», «Правозахисна діяльність в умовах воєнного стану», «Волонтерська діяльність та її участь у ній академічної спільноти» та «Від здобувачів вищої освіти до захисника. Особисті історії героїв».

Свої думки та позицію з цих тем презентували і здобувачі Київського університету права НАН України: голова самоврядування Маргарита Корольова та члени комітету інформації Артем Ярощук і Олександр Баришполець.

Під час форуму Українській асоціації студентів від студентства України було передано резолюцію до європейської студентської молоді. Цим документом узгоджено, що органи державної влади, міжнародні громадські та студентські організації, а також органи студентського самоврядування будуть активно працювати у напрямках освіти, внутрішніх та зовнішніх комунікацій, а також всебічної допомоги Збройним Силам України.

Прес-Центр КУП НАНУ