Національна академія наук України Київський університет права

КУП продовжує налагоджувати профорієнтаційну роботу на Закарпатті

9 Серпня, 2022

В рамках розбудови партнерських відносин та профорієнтаційної роботи днями відбулися важливі зустрічі в Мукачево. Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький разом з керівником ужгородської філії університету Мирослави Бухало відвідали та провели переговори з нашими давніми партнерами – Мукачівським ліцеєм Мукачівської міської ради, його директором Сергієм Дубінським. Передали рекламну продукцію та комплекти юридичних енциклопедій. Обговорили питання вступної компанії цього року.
Мали також зустріч і переговори з питань з співпраці з Олегом Гаваші українським політиком, послом України у Словацькій Республіці (2010-2016 рр.), головою Закарпатської обласної державної адміністрації (2005-2010 рр.).

Відбулася зустріч з керівником Мукачівського фахового коледжу Юрієм Садварі. В рамках цієї зустрічі було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці Київського університету права НАН Україн з даним коледжем де готують молодших спеціалістів по праву та підготовкою і підписанням у вересні цього року відповідної угоди про співпрацю.Ректор КУП НАНУ розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя та університетські авторські молодіжні проєкти та наші музеї. Домовились також і про різні аспекти спільної профорієнтаційної роботи.

Для бібліотеки Мукачівського фахового коледжу, окрім рекламної продукції про КУП НАНУ, нашої фахової літератури, передали комплекти юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування учнів про юридичну науку та освіту!Сприяв налагодженню нових освітніх звязків на Закарпатті  голова апеляційного суду Закарпатської області (2006-2012 рр.), заслужений юрист України, адвокат та давній партнер нашого університету Сергій Демченко.

Прес-Центр КУП НАНУ