Київський університет права НАН України допомагає Збройним Силам України

19 Квітня, 2024

18 квітня 2024 року колектив КУП НАН України передав військовим волонтерам з благодійної організації «Енергія сердець» Євгенії Кравчук та Наталії Мамай рацію MOTOROLA, придбану за кошти, які співробітники університету зібрали для допомоги нашим воїнам.

Слід відмітити, що вищезазначений захід не є разовою акцією університету: благодійна допомога тим, хто її невідкладно потребує, є невід’ємною складовою філософії Київського університету права НАН України. Ще в довоєнні часи в університеті на постійній основі діяла студентська благодійна програма «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», в межах якої реалізовувались заходи щодо надання допомоги дитячим будинкам м. Києва та області.

З початком повномасштабної війни багато людей, в тому числі бійці загонів Київської територіальної оборони, старенькі й немічні люди, потерпілі від агресії жінки й діти  потребували невідкладної допомоги, і університет включився в цю допомогу. В  перші місяці після вторгнення  пекли хліб, плели маскувальні сітки для фронту, збирали гроші на підтримку нашим пораненим студентам, згодом перераховували кошти на потреби різних підрозділів Збройних Сил України, збирали речі та ліки для потреб шпиталів, де рятують  поранених воїнів.

На даний час велика кількість співробітників та здобувачів вищої освіти Київського університету права НАН України продовжують займатися волонтерською діяльністю, представники здобувачів вищої освіти  та професорсько-викладацького складу безпосередньо приймають участь в бойових діях на фронті, боронячи нашу Батьківщину.

Допомога Збройним Силам України стала для нашого колективу одним із способів виявити свою підтримку й  відданість народу Україні та її захисникам і захисницям під час війни.  Участь у цих заходах є не тільки засобом виявити громадянську позицію, як це відбувалося у мирний час, а й можливістю зробити свій внесок у відстоювання незалежності нашої держави. І коли до університету звернулись волонтери з проханням від окремої роти розвідки 41-ї ОМБр про необхідність придбання рації, одноденна заробітна плата колективу матеріалізувалась в одну з найнеобхідніших на передовій речей – зв’язок. Найближчим часом рація буде доставлена на фронт, а колектив КУП НАН  України продовжуватиме підтримку сильних і незламних воїнів Збройних Сил України, сприяючі нашій Перемозі над агресором.

Прес-Центр КУП НАНУ