Київський університет права поглиблює співпрацю з територіальними громадами Закарпаття

5 Березня, 2024

Співробітники Ужгородської філії КУП НАНУ на чолі з ректором проф. Бошицьким провели роботу щодо налагодження робочих контактів у Тур’є-Реметівській територіальній громаді Ужгородського району Закарпатської області. Під час зустрічі з Головою громади Надією Девіцькою обговорювалися питання співпраці між Київським університетом права НАН України і керівництвом територіальної громади.

Особливу увагу було приділено можливостям спільної роботи сторін у сфері освіти та навчання, зокрема щодо спільного проведення олімпіад з правничої тематики, круглих столів, брейн-рингів тощо.

За результатами зустрічі керівники підписали Меморандум про співпрацю, в якому визначили основні напрямки співробітництва.

У розвиток досягнутих домовленостей і на запрошення керівника відділу освіти, культури та спорту територіальної громади Владислава Цапика представники Київського університету права відвідали місцеву школу та зустрілися з її керівництвом. Ректор передав директору школи Антоніні Мегелі комплекти книг у рамках спільного проекту КУП НАНУ та київського видавництва «ЮРІНКОМІНТЕР» «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України». Також керівники обговорили конкретні питання співпраці між освітніми закладами.

На завершення зустрічі делегації університету було проведено цікаву екскурсію по художньому та краєзнавчому музеям школи, а також продемонстровано СТЕМ-клас з новітнім технічним обладнанням, де навчаються учні школи.

Прес-Центр КУП НАНУ