Київський університет права продовжує практику проведення в режимі онлайн Днів відкритих дверей

4 Квітня, 2024

У черговому заході, який відбувся 4 квітня поточного року,  взяли участь учні випускних класів Пікуловичського ЗЗСО І-ІІІ ст. Новояричівської ОТГ Львівського району Львівської області, Тур’я-Пасіцького ліцею Ужгородського району Закарпатської області, ліцею № 1 м. Могильов-Подільський та ліцею № 4 м. Хмільник Вінницької області. Загалом нашими гостями цього дня стало понад 100 учнів цих навчальних закладів, а також інших гостей, які завітали до нас за власним бажанням, отримавши відповідну інформацію завдяки її розповсюдженню через соціальні мережі нашими студентами.

Член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів традиційно розповів гостям про історією створення, розвитку та сьогодення Університету, його переваги та особливості, а також представив очолювану ним кафедру, розповів про фахівців, які викладають на ній, звернувши особливу увагу на їх значний досвід у практичній юридичній діяльності.

Сергій Матвєєв, член Приймальної комісії, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін, у своєму виступі звернув увагу випускників на важливість професії юриста для майбутнього держави, використання в університеті оригінальних форм навчання.

Член Студентського парламенту, здобувачка 1-го курсу магістерського рівня по спеціальності «Міжнародне право» Анастасія Майорова розповіла про привабливість навчання за цією спеціальністю, перспективи подальшого

професійного зростання, а також про студентські будні, цікаві форми використання ними свого вільного часу для особистністного удосконалення.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван Канфуі у своєму виступі розповів випускникам про особливості приймальної кампанії поточного року, деталі Правил прийому на навчання до Київського університету права НАН України, які найближчим часом будуть розміщені на сайті Університету, які стосуються, перш за все, випускників поточного року.

Сподіваємося, що надана гостям інформація буде корисною при виборі їх майбутньої професії та навчального закладу, де вони її будуть опановувати.

Прес-Центр КУП НАНУ