Магістри КУП НАНУ проходять виробничу практику в Міністерстві закордонних справ України

6 Лютого, 2020

1

З 03 лютого по 13 березня 2020 р. за ініціативи ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького, магістри: Бордіженко ВладиславДемченко ЯрославПобережна Ольга  мають унікальну можливість пройти виробничу практику в Міністерстві закордонних справ України.

МЗС

Протягом проходження практики студенти були направлені в різні департаменти МЗС України, а саме: Департамент міжнародного права та Департамент юридичного управління.

Під час проходження практики співробітники МЗС України із задоволенням спілкуються зі студентами,  надають необхідну інформацію для виконання роботи та на практиці вирішують нагальні питання.  До обов’язків практикантів,  зокрема,  входить: робота з судовими справами,  опрацювання нормативно-правових актів,  якими керуються у своїй діяльності відділи Юридичного управління та Департамент міжнародного права, перевiрка офіційних перекладів багатосторонніх договорів, проєктів міжнародних договорів українською мовою, а також тексти міжнародних договорів українською мовою в офіційному перекладі та мовою оригіналу в разі подання пропозиції щодо його ратифікації, затвердження, прийняття або приєднання до нього тощо.

МЗС

Наразі студенти мають чудову можливість ознайомитися з роботою МЗС України, отримати безцінні знання та навички, а також застосувати знання, набуті під час навчання в Університеті,  на практиці.

Даний безцінний досвід студенти отримують завдяки Київському університету права НАН України,  який завжди підтримує своїх студентів у їхніх прагненнях.

Прес-Центр КУП НАНУ