Майстер-клас декана юридичного факультету Нішського університету професора НЕВЕНИ ПЕТРУШІЧ

13 Жовтня, 2009

Одним із напрямів концепції розвитку Київського університету права НАН України є поглиблення співробітництва з академічними науковими установами та вищими освітянськими закладами  Центральної та Східної Європи. Саме в рамках такого співробітництва, 13 жовтня 2009 р. відбулася зустріч студентів Київського університету права НАН України з деканом юридичного факультету Нішського університету професором Невеною Петрушіч. Професор Н.Петрушіч виступила перед студентами КУП НАН України з лекцією на тему «Позасудові розгляди цивільних спорів у Республіці Сербія», в якій зокрема йшлося про ефективність правосуддя; виконання судових рішень за законодавством Сербії; шляхи мирного вирішення цивільних спорів з позиції права та з позиції узгодження інтересів сторін тощо.

По закінченні майстер-класу студенти та аспіранти мали нагоду поспілкуватися із професором Н.Петрушіч по окремим проблемам цивільного законодавства Республіки Сербія та отримати науково обґрунтовані відповіді на поставлені питання і запросити до співпраці в подальшому.

На завершення зустрічі ректор, професор Ю.Л.Бошицький нагородив Нівену Петрушіч Подякою Київського університету права НАН України. А студенти університету вручили квіти та книгу про Київ на згадку.