Майстер-клас керівника філії КУП НАНУ в Мукачівському фаховому коледжі

20 Листопада, 2023

У рамках поглибленої співпраці з Мукачівським фаховим коледжем 17 листопада цього року керівником структурного підрозділу Київського університету права НАН України – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи (м. Ужгород) Іваном Ващинцем проведено майстер-клас на тему «Оригінальність як характерна ознака об’єкта авторського права». Під час майстер-класу викладач КУП НАНУ розповів студентам коледжу про сучасні підходи до поняття об’єктів авторського права та вимоги, встановлені чинним законодавством України до таких об’єктів, питання адаптації вітчизняного авторського права у цьому аспекті до права Європейського Союзу, а також практику Європейського суду справедливості щодо критеріїв охорони об’єктів авторського права.

Після інформаційної частини майстер-класу керівник філії КУП НАНУ відповів на питання студентів коледжу щодо актуального стану регулювання авторських правовідносин в Україні. На завершення Іван Ващинець висловив вдячність адміністрації Мукачівського фахового коледжу, завдяки якій стало можливим проведення цього заходу.

Прес-Центр КУП НАНУ