Міжнародна молодіжна організація JCI Uzhgorod партнер КУП НАНУ

2 Лютого, 2021

30 січня на базі структурного підрозділу КУП НАНУ в місті Ужгород – Мiжнародного центру правових та економіко соціальних досліджень країн східної Європи КУП НАНУ відбулося відкриття локальної палати Міжнародної молодіжної організації JCI Uzhgorod. JCI (Junior Chamber International). Ця організація існує в 110 країнах світу, налічує понад 6000 місцевих осередків та більше 200 000 активних членів, “мільйони” випускників організації та учасників конференцій, семінарів та подій. Члени організації JCI – професіонали, підприємці та лідери віком від 18 до 40 років.

Міжнародна палата молодих лідерів і підприємців JCI активно бере участь у проєктах Організації Об’єднаних Націй, в тому числі як партнер разом з ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН) та UNCTAD, співпрацює з Міжнародною торговельною палатою (ICC), має тісний зв’язок з освітніми, науковими та культурними проєктами Організації Об’єднаних Націй (ЮНЕСКО). Членами JCI були Кофі Аннан, Жак Ширак, Маргарет Тетчер, Джон Мейджор, Джеральд Форд, Річард Ніксон, Джон Кеннеді, Білл Клінтон та ін.

На відкриття палати в Ужгороді приїхав Національний борд в складі Національного президента 2021 JCI Ukraine Jane Zadorozhnaya, Національного президента 2020 JCI Ukraine Євгена Троценко та Віце-президента 2021 JCI Ukraine Tatiana Zubro. У відкритті палати JCI Uzhgorod взяли участь також представники влади, депутат Закарпатської обласної ради, помічник-консультант народного депутата Верховної Ради України та інші. Член Виконавчого комітету Ужгородської міської ради, Ігор Чорній – депутат Ужгородської міської ради, Рома Канюк – помічник-консультант депутата Закарпатської обласної ради, голова Молодіжної ради при Закарпатській ОДА, David Kravchenko – Голова правління Українського Офісу захисту даних, Андрій Кобаль – Директор Українського Офісу захисту даних, Валерія Корда – Секретар Відокремленого підрозділу ГО “ФББУ”, віце-президент JCI Uzgorod 2021 з питань міжнародного співробітництва Ольга Кашшай, віце-президент JCI Uzhgorod.

Палата JCI Uzhgorod 2021 працюватиме на базі та в приміщеннях структурного підрозділу Київський університет права Національної академії наук України в Ужгороді над залученням інвестицій в край, популяризацією іміджу України в світі через проведення різних заходів та подій, а також буде об’єднувати і допомагати молодим людям розвиватися.

Сподіваємося на взаємовигідну та плідну співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ