Міжнародний день дарування книг у КУП НАН України

18 Лютого, 2024

16 лютого у Київському університеті права НАН України відбувся підсумок святкового тижня, присвяченого Міжнародному дню дарування книжок. Цей захід став чудовим підсумком ще однієї культурної події — благодійного перегляду фільму, присвяченого Дню закоханих.

До студентів, що долучилися до акції, зокрема, членів студентського самоврядування, та завідувачки Наукової бібліотеки КУП НАНУ Тетяни Ярошевської звернувся ректор Юрій Бошицький. Ректор відзначив важливість культурного та інтелектуального розвитку молоді через літературу, нагадавши про широкі можливості, що надає університет своїм здобувачам завдяки систематичному покращенню вмісту нашої книгозбірні.

Юрій Бошицький приєднався до акції книгодарування і передав у бібліотеку КУП НАНУ різноманітну літературу: «Текстологічні сюжети української літературної класики» М. Сиваченка, «Віражі франкового духу» Є. Нахліка, «Вибрані праці з конституційного і кримінального права» В. Тихого. Перлинами цієї книжкової добірки стали відома історична праця Сергія Плохія «Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до Незалежності» та особливий дар архітектора, художника Юрія Пісковського «ACTUS FIDEI».

Цей культурно-просвітницький захід став чудовим нагадуванням про важливість всебічного розвитку особистості майбутнього правника.

Прес-Центр КУП НАНУ