Міжнародний день дарування книг в КУП НАНУ

17 Лютого, 2023

14 лютого – це не тільки свято закоханих. Це ще й Міжнародний день дарування книг, який об’єднує всіх, хто любить читати. Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням чи просто залишають твори друку у людних місцях.

Започаткувала цей День засновниця сайту дитячої книги американка Еммі Бродмур. Якось один із її синів здивувався, чому в календарі немає дня, призначеного для дарування книжок один одному. Так завдяки дитячій цікавості зародилася ініціатива, яку підтримали родичі, знайомі, колеги, друзі з соціальних мереж. І вже невдовзі добра справа розійшлася по світу, прижилася в Україні і стала традицією в Київському університеті права Національної академії наук України.

Цього дня випускники магістратури університету отримали разом з дипломами в подарунок книги з актуальних питань права від юридичної фірми «Салком», а самі студенти подарували цікаві видання бібліотеці.

З книжковими подарунками завітала до Київського університету права представниця Президента Європейського інституту додаткової освіти професора Йозефа Зятько (Словаччина), директорка Науково-технічної бібліотеки Київського національного університету технології та дизайну, Тетяна Олександрівна Букорос.

В дар Науковій бібліотеці КУП НАНУ вона передала від Європейського інституту додаткової освіти останні номери наукового часопису «Європейська наука». В свою чергу, ректор Київського університету права Юрій Ладиславович Бошицький передав примірники науково-теоретичного журналу КУП НАНУ «Часопис Київського університету права».

Прес-Центр КУП НАНУ