Налагодження контактів юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України з радою адвокатів Закарпатської області

24 Вересня, 2021

Юридичною клінікою «Фенікс» Київського університету права НАН України проведено робочу зустріч за участю ради адвокатів Закарпатської області.

Метою проведення зустрічі було обговорення спільних дій для майбутньої співпраці та підписання меморандуму про співпрацю між Київський університетом права НАН України та Радою адвокатів Закарпатської області.

На заході були присутні директор юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України  Олександр Савка та голова ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо належних умов для проходження здобувачами вищої освіти Університету виробничої практики (практики/стажування) у адвокатів регіону. Така практика передбачає активну участь студентів під час надання правової допомоги (консультування, роз’яснення з правових питань та складання процесуальних документів), напрацювання правової позиції по справі, яка складається з правового аналізу, вивченню законодавства, що регулює спірні відносини та пошуку шляху їх вирішення. Також, в межах практики планується відвідування судових засідань з адвокатами під час розгляду справ у судах.

Вказаний підхід дасть змогу майбутнім фахівцям права здобути безцінні практичні навички та досвід у роботі з клієнтами.

Заплановані заходи нададуть можливість студенту, не тільки усвідомити чим займається адвокати, але й більш якісно підготуватися до проходження практики, а в подальшому в разі успішного проходження практики, працевлаштуватися у адвокатів регіону  наголосив Олексій Фазекош.

Також було обговорено напрацювання спільного плану заходів з залученням науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів Університету для підвищення кваліфікації адвокатів, зокрема в умовах змін у законодавстві, шляхом проведення спільних освітніх заходів, а також шляхи залучення до освітніх заходів Університету адвокатів.

Прес-центр КУП НАНУ