Народний депутат України, академік НАН України та НАПрН України Олександр Копиленко відвідав КУП НАНУ з благодійною метою

29 Березня, 2024

29 березня 2024 року до Київського університету права НАН України завітали народний депутат України, академік НАН України та НАПрН України Олександр Копиленко та власник компанії «UAB PELKON» Костянтин Прощаков.

Мета візиту – підтримка Київського університету права НАН України та філій КУП НАНУ у містах Рівному, Львові, Вінниці та Ужгороді необхідним для освітнього процесу та науки офісним папером А4. Для університету, в умовах війни з агресором, де сотні бакалаврів та магістрів пишуть курсові роботи і понад 100 аспірантів пишуть дисертаційні роботи, а викладачі свої наукові праці, високоякісний папір є дуже потрібним.

В ході зустрічі обговорили також і питання подальшої співпраці, зокрема, організаційного характеру. А під час проведення акту передачі 50-ти ящиків паперу були присутніми представники професорсько-викладацького складу, аспірантури та студентського парламенту КУП НАНУ.

Адміністрація університету, професорсько-викладацький склад, аспіранти та студентство висловлюють щиру та правдиву подяку, народному депутату України, академіку НАН України та НАПрН України Олександру Копиленко та власнику компанії «UAB PELKON» Костянтину Прощакову та нашим литовським партнерам та друзям, за підтримку КУП НАНУ в важкі для країни часи!

Прес-Центр КУП НАНУ