Науково-педагогічні працівники КУП НАНУ продовжують проводити профорієнтаційну роботу серед молоді України

14 Квітня, 2024

В суботу 13 квітня 2024 року на запрошення «Академії лідерства для дівчат» та в рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Оксана Хорватова провела тренінг на тему «Роль права в сучасному суспільстві» для учасниць проєкту – випускниць шкіл з усієї України. «Академія лідерства для дівчат» – це проєкт ГО «Жіноча Ліга», який вже понад 4 роки діє в межах європейської освітньої програми EU4Youth Alumni Network та за підтримки Європейського Союзу. Це спільнота для дівчат-лідерок з усієї держави, які об’єднані спільним бажанням розвиватися та змінювати світогляд.

На зустрічі говорили на такі важливі теми для молоді, як: важливість правильного вибору майбутньої професії, страхи та невизначеність під час війни, ментальне здоров’я випускників шкіл та його вплив на подальший розвиток. Особливо жваву дискусію серед присутніх на зустрічі понад 40 дівчат-випускниць шкіл викликала інформація про професію юриста та можливості навчання в Київському університеті права Національної академії наук України. Доповідачка відповіла на питання щодо особливостей вступу в КУП НАНУ в 2024 році, зупинилась на окремих перевагах спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», показала відео зі студентського життя, провела онлайн екскурсію науковою бібліотекою університету та запросила відвідати заклад освіти в Києві.

Прес-Центр КУП НАНУ