Науковці КУП НАНУ взяли участь у роботі круглого столу в м. Бердичів

14 Червня, 2021

08 червня 2021 року в рамкам співпраці між Київським університетом права НАНУ та Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права, на базі останнього, було проведено засідання круглого столу: «Безпечне освітнє середовище та формування поведінки підлітків під час пандемії COVID-19».

Метою заходу було залучення молоді для обговорення проблем насильства в школах та інших навчальних закладах.

В роботі круглого столу взяли участь науковці, викладачі, представники студентської молоді, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування. Зі сторони КУП НАНУ у засіданні взяли участь професор Біленчук П.Д. та к.ю.н. доцент Ковальчук Ю.І.

Робота круглого столу пройшла на високому рівні з плідною полемікою та інтересом студентської молоді.

Прес-центр КУП НАНУ