Нові партнери студентського самоврядування КУП НАНУ в Таврійському Національному універсистеті ім. Вернадського

2 Листопада, 2009

30 жовтня 2009 року за домовленістю ректора, проф. Київського університету права НАН України Бошицького Ю.Л. та ректора Таврійського національного університету ім. Вернадського, в рамках конференції на тему : «Сучасні проблеми правової системи
України
», відбулась зустріч голови Об’єднаної студентської ради та голови профкому студентів ТНУ ім. Вернадського з міністра інформації КУП НАНУ.

Мета зустрічі полягала в обміні досвідом про підвищення ефективності діяльності юридичного факультету, надання інформації про особливості організації форм студентського самоврядування.

Найбільша увага була приділена формам співпраці, шляхом проведення спільних конференцій, спортивних змагань, конкурсів між командами КВК, екскурсій по мальовничим куточкам Криму в рамках програми «Пізнай свій край». У результаті чого було прийнято рішення про офіційне закріплення спільних рішень, шляхом підписання договору про співпрацю між органами студентського самоврядування. Завершенням було традиційне фото на згадку та обмін контактами з метою подальшої співпраці.