Нові видання КУП НАНУ

29 Листопада, 2012

С.А. Подоляк

НЕДІЙСНИЙ ТА НЕУКЛАДЕНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ ДОГОВІР:
ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ТА НАСЛІДКИ

podolyak.jpg

Монографія присвячена комплексному дослідженню господарського договору як засобу організації господарсько-договірних відносин, правової природи недійсності та неукладеності, їх правових підстав та наслідків з урахуванням практики застосування норм права. У роботі пропонується теоретичне переосмислення поняття господарського договору та його юридичних конструкцій недійсності та неукладеності. За допомогою синергетичного методу досліджено сутність господарського договору як соціально-правової господарської системи та надана характеристика його структурних елементів. Також праця присвячена розв’язанню проблем практики застосування господарського договору. Вносяться пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України.
      Для наукових та науково-педагогічних працівників, аспірантів, студентів юридичних вузів і факультетів, а також інших фахівців, які цікавляться проблемами сучасного господарського права.

ПОДОЛЯК С.А.
П 43 Недійсний та неукладений господарський договір: правові підстави та наслідки. Монографія / Подоляк С.А. – Київ: Видавництво Ліра – К, 2012. – 214 с.

ISBN 978-966-2609-40-0

Усіх бажаючих придбати монографію просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.